راهنمای کامل متاتریدر ۴

 

راهنمای کامل متاتریدر ۴

راهنمای کاربران – ترمینال مشتریان


ترمینال مشتریان بخشی از سیستم معاملات آنلاین است.

این ترمینال روی کامپیوتر معامله‌گر نصب می‌شود و هدف آن موارد ذیل می باشد:

  • دریافت قیمت‌ گذاری‌ ها و اخبار در حالت آنلاین
  • اجرای عملیات معامله
  • کنترل و مدیریت موقعیت های معاملاتی باز و سفارش‌ های در حال انتظار
  • اجرای تحلیل تکنیکال
  • نوشتن مشاوره های معاملاتی (اکسپرت یا رباتهای معامله گر)، اندیکاتورهای سفاشی، اسکریپتها، و تابع ها در زبان برنامه نویسی متاکوتز (MetaQuotes Language 4 – MQL4)

برای تصمیم‌ گیری درباره انجام یک معامله، در اختیار داشتن اطلاعات قابل‌ اعتماد آنلاین ضروری است.

به همین منظور، قیمت‌ گذاری‌ ها و اخبار در حالت بلادرنگ به ترمینال ارسال می‌ شود. به‌علاوه امکان تحلیل بازارها با استفاده از اندیکاتورهای تکنیکال و ابزار رسم خطوط ، بر اساس قیمت‌ گذاری‌ های ارسال‌ شده آنلاین نیز فراهم است.

مشاورهای مالیاتی اجازه  می‌ دهند از روال مشاهده بازارها و موضع‌ های معاملاتی خود به‌ عنوان نمونه استفاده کنید. به‌علاوه، چندین نوع سفارشی‌ شده برای تضمین کنترل انعطاف‌ پذیرتر بر مواضع معاملاتی، در ترمینال تعبیه‌ شده است.

ترمینال مشتریان می‌ تواند تحت ویندوز مایکروسافت ۷/۸/۱۰ اجرا شود. برای کار با نرم‌افزار به پردازنده‌ ای نیاز دارید که توانایی پشتیبانی از مجموعه دستورالعمل‌ های SSE2 را داشته باشد. سایر الزامات سخت‌ افزاری به شرایط استفاده از ترمینال بستگی دارد- بار ناشی از اجرای برنامه‌های MQL4، تعداد بازارها و نمودارهای فعال، و سایر موارد می باشد.


با توجه به گستردگی مطالب سعی شده است تا هر ماه بخشی از مطالب ترجمه و در این بخش ارائه گردد. باشد که مورد رضایت و استفاده شما کاربران عزیز سایت فارکس یار قرار گیرد.

 

 


مبحث بعدی: امکانات معاملاتی جدید

 

 

مطالعه بیشتر