درباره فارکس یار

هدف فارکس یار به طور خلاصه “گسترش دانش بازارهای مالی به زبان فارسی” است.

گردانندگان این سایت برآنند تاجایی که امکان دارد، در زمینه تخصص خود “بازار جهانی فارکس” اطلاعات مفید و کتابهای ارزشمند را از وب سایتهای معتبری همچون “آمازون” گردآوری نموده و در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

تیم ما شبانه روز تلاش میکند تا این منابع ارزشمند را شناسایی، تهیه و در سایت نشریه ارائه نماید. هدف ما ترجمه این مطالب به زبان فارسی است.

ما اعتقاد داریم که هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و فارکس یار به نوعی یک فعالیت عام المنفعه در جهت پیشرفت جامعه ایست که همه در آن زندگی می کنیم.

فارکس یار قصد دارد تا به زودی به یک بانک اطلاعاتی عظیم در زمینه بازارهای مالی با گرایش فارکس تبدیل شود. تیم ما به صورت شبانه روز مشغول جمع آوری مطالب مفید می باشند. اما قطعا رسیدن به سرعت دلخواه برای تبدیل شدن به یک بانک اطلاعاتی عظیم آن هم در زمان کوتاه، بدون کمک شما همراهان عزیز میسر نخواهد بود.

من چطور می توانم به فارکس یار کمک کنم؟

از طریق اطلاع رسانی برای این وب سایت شما بزرگترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع رسانی کمک میکند افراد بیشتری امکان استفاده از مطالب را داشته باشند و انگیزه ما را برای گسترش سریع مطالب افزایش خواهد داد. این اطلاع رسانی می تواند شامل:

  • لینک کردن به صفحات فارکس یار در وب سایت شما.
  • اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه های اجتماعی از طریق ابزارهای لازمی که در سایت قرار گرفته است.
  • یا مطلع کردن دوستان تان و – کسانی که فکر میکنید علاقه مند به مطالعه در زمینه تخصصی بازارهای مالی هستند – از وجود این سایت.
  • شرکت در نظرسنجی های سایت. این نظرسنجی ها بسیار به ما کمک خواهد کرد تا در جهت روند صحیح حرکت کنیم.

فارکس یار پویا است و مرتب در حال رصد کردن خواسته های مشتریان می باشد. بنابراین ما همواره در حال تحول می باشیم. ما را دنبال نمایید.