رفع مسئولیت

بیانیه رفع مسئولیت نشریه فارکس یار جهت استفاده کاربران از محتویات این سایت

فعالیت در بازارهای مالی مخصوصا فارکس با ریسک بالایی همراه است و این احتمال وجود دارد که بخش یا تمامی سرمایه شما از بین برود. بنابراین باید آگاهانه سرمایه‌گذاری کنید. تحت هیچ شرایطی سرمایه خود را به دیگران جهت فعالیت در بازارهای مالی ندهید مگر آنکه کاملا با سیستم معاملاتی و فرد معامله‌گر آشنایی داشته باشید. فارکس‌یار هرگز به کسی توصیه و یا پیشنهاد سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی را نمیدهد و فقط یک نشریه آنلاین بوده و هدف آن آگاه‌سازی معامله‌گران با ارائه محتویات ترجمه شده و زبان اصلی از مولفین و مترجمین می‌باشد.


هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هرگونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.


فارکس یار تمام تلاش خود را می‌کند تا محتوایی دقیق، کامل و بروز و بدون خطا را ارائه نماید اما به هیچ عنوان ضمانت نمی‌کند که اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، بروز و یا بدون خطا باشد.

حکم شرعی معاملات فارکس

انجام معاملات فارکس ممکن است در برخی از آیین‌ها و مذاهب نامشروع باشد؛ با توجه به اینکه ما در این زمینه کارشناس نیستیم هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم؛ فارکس‌یار فقط ارائه دهنده محتوا به زبان فارسی برای توسعه دانش معاملاتی در بین معامله‌گران است و هدف آن آگاهی‌بخشی است و هرگز توصیه‌ای به ورود کاربران به این بازار و همچنین بازارهای ارز دیجیتال و رمز ارزها نمی‌کند و مسئولیت شرعی ورود و انجام معاملات بعهده کاربران است.