اکسپرت شبیه ساز معاملاتی متاتریدر ۴

شبیه ساز معاملاتی

شبیه ساز معاملاتی

در مورد شبیه ساز معاملاتی

امروزه مدل سازی یا شبیه سازی در هر کسب و کاری به صورت یک فرآیند لازم قبل از شروع آن تجارت تلقی می شود.

در بازار فارکس و به طور کلی در بازارهای مالی ابزارهای شبیه سازی معاملاتی کمک شایانی به معامله گر و یا استراتژیست می کند تا قبل از اینکه سرمایه واقعی را در معرض ریسک قرار دهد، از عملکرد استراتژی معاملاتی خود با خبر شود.

امروزه شبیه سازهای معاملاتی قدرتمندی برای معامله گران به صورت اختصاصی وجود دارند که می توانند این کمک را به آنها کرده و با ارائه گزارشات قدرتمند، حتی قبل از ورود به بازار نواقص استراتژی را هم بهبود بخشند.

همانطور که می دانید پلت فرم معاملاتی متاتریدر ۴ یکی از محبوب ترین پلتفرمهای معاملاتی در بین معامله گران بازار فارکس می باشد.

همین محبوبیت باعث گردید تا فارکس یار مدتها قبل اکسپرتی را معرفی نماید تا به واسطه آن محیط ساده نرم افزار متاتریدر ۴ تبدیل به یک شبیه ساز معاملاتی شود.

استقبال خوبی از این اکسپرت به عمل آمد تا اینکه چند وقت پیش توسط یکی از کاربران محترم فارکس یار اکسپرت حرفه ای تر و البته رایگانی معرفی شد، که علاوه بر عملکرد اکسپرت قبلی قابلیتهای بیشتری را هم شامل می شد.

جذابیت این اکسپرت برای ما هم قابل توجه بود و لذا تصمیم گرفته شد تا علاوه بر تهیه فایل نصبی این اکسپرت راهنمای کامل آن را که توسط وب سایت fxblue.com ارائه گردیده بود دریافت کرده و ترجمه نماییم.

شبیه ساز معاملاتی

شبیه ساز معاملاتی

هم اکنون این اکسپرت قدرتمند و جذاب بعلاوه راهنمای کاملا فارسی آن را می توانید از سایت فارکس یار دریافت نمایید.

لطفا توجه فرمایید که این احتمال وجود دارد فایل شبیه ساز که برای شما ارسال می گردد expire شده باشد. یعنی تاریخ اعتبار آن به پایان رسیده باشد که می توانید به راحتی اصل فایل نصبی را از این لینک fxblue.com دریافت نمایید.


مطالعه بیشتر