ری وانگ – تحلیلگر، نویسنده

درباره نویسنده

 

ری وانگ (R “Ray” Wang) تحلیلگر اصلی، بنیانگذار و رئیس محوطه تحقیقات فلکی واقع در سیلیکون وَلی (Silicon Valley) است. وی همچنین نویسنده استراتژی معاملاتی محبوب و وبلاگ فناوری “نقطه نظر نرم افزار درونی” است. وبلاگ وی با مشاهده بین ۱۰ میلیون بازدید صفحه در سال، چگونگی ایجاد اختلال در فن آوری ها و مدل های جدید کسب و کار مانند برندهای تجاری، شرکت ها و سازمان ها را تحت تأثیر تحول دیجیتال قرار می دهد. وانگ نقش های اجرایی در محصولات، بازاریابی، استراتژی و مشاوره در شرکت هایی مانند تحقیقات Forrester، اوراکل، PeopleSoft، Deloitte، ارنست و یانگ و بیمارستان جان هاپکینز را بر عهده داشته است.

کتاب جدید وی “اخلال در تجارت دیجیتال”، که توسط Harvard Business Review Press منتشر شده است و در سطح جهانی از ۵ مه ۲۰۱۵ در دسترس است، بینش هایی را درمورد اینکه چرا ۵۲٪ از Fortune 500 از سال ۲۰۰۰ با هم ادغام، خریداری شده، ورشکسته شده اند یا از لیست خارج شده اند، ارائه می دهد. 

در حقیقت، این تأثیر اختلال دیجیتالی واقعی است. با این حال، این فناوری هایی نیستند که این تغییر را تحریک می کنند. این تغییر در نحوه ایجاد مدل های جدید تجاری است.

پرتره ری وانگ

رِی، یک سخنران اصلی، برجسته، پویا و تحلیلگر تحقیقاتی ای است که با مشتریان در زمینه دیجیتال، نوآوری، طراحی مدل تجاری، استراتژی های تعامل، تجربه مشتری، تجارت ماتریس و داده های بزرگ همکاری می کند.

شرکت تحقیقاتی وی؛ سیلیکون ولی، به ۲۰۰۰ شرکت جهانی در مورد آینده، در زمینه استراتژی تجارت و اتخاذ فناوری مختل مشاوره می دهد. ری یکی از مشارکت کنندگان منظم در Harvard Business Review است و به خوبی در وال استریت ژورنال، فوربز، بلومبرگ، CNBC TV، رویترز، سرویس خبری IDG و سایر رسانه های جهانی همکاری دارد. وانگ سه بار برنده جایزه معتبر تحلیلی مؤسسه تحلیلگر روابط صنعت (IIAR) جایزه سال شده است.

کتاب تله ری وانگ

کتاب پرایش اکشن | تله های بازار

نوشته رِی وانگ

تله های بازار تنها ستاپهای پایداری هستند که شما همیشه و هر روز بر روی هر نموداری و در هر بازاری، می توانید پیدا کنید.

پایداری در شکار تله ها، احتمال بیشتری برای برنده شدن در معاملات دارد. همچنین تعیین، تائید و بهره برداری از ستاپ تله، آسان است.

یادگیری انواع مختلف تله های معاملاتی که در بازار وجود دارد، می تواند برتری معاملاتی و شانس موفقیت شما در بازار باشد. شما باید بتوانید به صورت زنده آنها را در نمودارها شناسایی کرده و سعی کنید تا در دام آنها گرفتار نشوید.

مطالعه بیشتر