سیستم ثبت نظر به محصولات فارکس یار راه اندازی شد

ثبت نظر

سیستم ثبت نظر و امتیاز به محصولات فارکس یار راه اندازی شد.

 

در این سیستم خریداران محترم محصولات فارکس یار می توانند با ثبت نظرات خود برای هر یک از محصولات، خرید آن محصول را برای سایر کاربران آسان تر کنند.

با توجه به ماهیت دیجیتالی بودن محصولات فارکس یار و عدم امکان برگشت محصول و پس گرفتن آن، تیم ما در فارکس یار تمام سعی خود را می کند تا با ارائه کاملترین و بهترین نوع معرفی محصول، آگاهی کاربران را نسبت به آن محصول بالاتر برده تا خرید مطمئن تری را شاهده باشیم.

با توجه به اینکه این امکان وجود ندارد تا تمامی اطلاعات یک کتاب یا فیلم آموزشی را به کاربران معرفی کرد، لذا یکی از بهترین روشها برای بالاتر بردن این آگاهی دریافت و ارائه نظرات سایر خریداران آن محصول می باشد.

با توجه به این مهم، سیستم دریافت نظر و امتیاز توسط خریداران محصولات فارکس یار راه اندازی گردید.

کاربران می توانند در بخش نظرات (که درست در پایین هر محصول قرار دارد)، در خصوص محصول مورد نظر اظهار نظر کنند، به آن امتیاز دهند و به نظرات دیگران هم رای مثبت یا منفی دهند.

فارکس یار به پاس قدردانی از این حرکت بزرگ توسط خریداران محترم برای آنها پاداشهایی قایل شده است:

۱ – بلافاصله پس از ثبت هر نظر در صورت تایید توسط مدیریت سایت یک کد تخفیف ۵ درصدی بر روی تمامی محصولات فارکس یار به ایمیل خریدار ارسال می گردد.
۲ – ثبت هر امتیاز به محصول معادل دریافت یک امتیاز در حساب کاربران می باشد. و این امتیازات در نهایت در سبد خرید قابلیت تبدیل شدن به تخفیف تا سقف ۱۰ هزار تومان را دارد.

امیدواریم که خریداران محترم محصولات فارکس یار با استقبال از این طرح راه را برای سایر خریداران روشن تر کنند و ضمنا از تخفیفات بیشتری هم در سایت فارکس یار بهره مند گردند.

ثبت نظر

ثبت نظر

این سیستم تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد

لطفا از روشهای دیگر قرار داده شده در سایت جهت ارسال نظرات و امتیاز دهی به محصولات استفاده نمایید

 

مطالعه بیشتر