چگونگی کسب پول از معامله گری – ۲ کلید موفقیت

بازدید: 2743 بازدید

چگونگی کسب پول از معامله گری

سوال بزرگی که برای همگان وجود دارد این است که چگونه پول به دست آورند؟

اما از همه مهم تر، چگونگی کسب پول بوسیله ی معامله گری، احتمالا سوالی است که همه می‌ خواهند پاسخ آن را پیدا کنند.

ما می دانیم که هر نوع دارایی یا ابزاری که معامله می‌ کنید (جفت ارزهای فارکس، سهام، بیت کوین، رمز ارزها، کالاها) با فرصت‌ های منحصربه فرد خود برای پولسازی شما ظهور می کنند.

راه‌ های مختلفی برای یادگیری نحوه کسب پول از معامله گری وجود دارد. استراتژی های هایی که در سایت فارکس یار معرفی شده اند و همواره در حال ارائه استراتژی های خوب هستیم، می توانند به شما در این زمینه یاری رسانند. مهم نیست کدام رویکرد را اتخاذ می کنید، باید مطمئن شوید که استراتژی معاملاتی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت شما باشد.

چگونگی کسب پول از معامله گری موضوع اصلی این مقاله است.

نقطه شروع یادگیری پولسازی به طور کلی، نه تنها از معامله گری، داشتن یک استراتژی است. ممکن است واضح باشد، اما معامله گران بسیاری وجود دارند که تنها بر اساس حدس و گمان معامله می کنند و استراتژی معاملاتی دقیقی ندارند.

حاشیه و استراتژی معاملاتی خود را توسعه دهید

تیم ما در فارکس یار زمان و تلاش زیادی را برای جستجوی مقالات استراتژی‌ های معامله گری با حاشیه های معامله گری اثبات شده و استراتژی‌ های معاملاتی که در محیط‌ های تجاری مختلف کار می‌ کنند، اختصاص داده‌ است. تفاوت بین معامله با یک استراتژی و معامله بدون یک برنامه، تفاوت بین پول درآوردن و از دست دادن پول است.

لذا با جستجو در این استراتژی ها و با عضویت در خبرنامه ما جهت دریافت جدیدترین مقالات در خصوص استراتژی های بازارهای مالی می توانید اطلاعات خوبی در خصوص نحوه انجام معاملات با استراتژی های مختلف سود آور کسب نمایید. و یا حتی با ترکیب آنها با یکدیگر استراتژی های جدیدی را برای خود خلق کرده و سودآوری داشته باشید.

چگونگی کسب پول از معامله گری

به منظور کسب درآمد در بازار فارکس و یا هر بازار دیگری، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در پایین ترین قیمت بخرید و در بالاترین قیمت بفروشید. خیلی ساده است؟ این طور نیست؟

چگونگی کسب پول از معامله گری

بیایید نگاهی به یک مثال بیندازیم: چقدر پول می‌ توانید از لحاظ تئوری با معامله ی جفت ارزهای فارکس به دست آورید؟

بیایید فرض کنیم که شما یک حساب ۱۰۰۰۰ دلاری دارید و نرخ معامله ی فعلی EURUSD، ۱٫۱۵ می باشد. به عبارت دیگر، هر یورو ۱٫۱۵ دلار آمریکا است. شما پیش‌ بینی می‌ کنید که در طول جلسه معاملات فعلی EURUSD نرخ تبادل افزایش خواهد یافت و براساس این پیش‌بینی، شما حدود ۸۷۰۰ یورو را به مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار خریداری می کنید.

پیش‌بینی شما درست است! نرخ ارز EURUSD از ۱.۱۵۰۰ به ۱.۱۶۰۰ افزایش می‌یابد و شما در این سود تصمیم می‌ گیرید معامله را ببندید و به ازای ۷۸۰۰ یوروی خود ۱۰۰۹۲ دلار دریافت کنید. در واقع سود شما از این معامله۹۲ دلار است.

خیلی زیاد نیست، درسته؟

آیا ممکن است سود خود را افزایش دهید؟ برای اینکه یاد بگیرید چطور پول کسب کنید و یا پتانسیل معامله گری خود را به حداکثر برسانید، می‌توانید از اهرم استفاده کنید که می‌تواند ۵۰۰ برابر بیشتر از سرمایه اولیه شما باشد، که میزان سود شما را ۵۰۰ برابر افزایش می‌ دهد.

عالیه، درسته؟

اما باید به خاطر داشته باشیم که اهرم، یک شمشیر دولبه است و مادامی که میتواند سود شما را افزایش دهد به این معنی است که می‌توانید پول بیشتری نیز از دست بدهید. پاسخ جزیی به این پرسش: چگونگی کسب پول از معامله گری از طریق استفاده از اهرم است.

چگونه به سرعت پول به دست آوریم؟

ما همه دوست داریم که پول به دست آوریم، اما متاسفانه، زندگی بیش از حد کوتاه است و این سوالی به همراه خود دارد: چگونه سریع پول به دست آوریم؟ پاسخ صحیح به این سوال وجود ندارد زیرا رویکردهای زیادی وجود دارند که می‌ توانند به شما کمک کنند تا به سرعت پول در بیاورید.

ورود و خروج از بازار رایج‌ ترین رویکرد معاملاتی است که می‌ تواند به شما خشنودی فوری و پول سریع بدهد. شما می‌ توانید از استراتژی اسکالپ ساده ای که در اینجا برای شما ارائه کردیم نیز استفاده کنید.

شما باید منظم باشید و ریسک خود را مدیریت کنید، بنابراین مدیریت پول بخش کلیدی توانایی کسب پول از معامله گری است. درک ریسک مرتبط با معامله و پاداشی که بازار ممکن است برای شما فراهم کند می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر پول درآورید.

و در نهایت، اگر در معاملات کوتاه‌ مدت خوب هستید، و یک پروفایل معامله گری خاص دارید، باید به صفحه معاملات چسبیده و به طور مداوم بر بازار نظارت داشته باشید تا به سرعت پول به دست آورید.

معامله گری برای زندگی: آیا شدنی است؟

تیم ما در فارکس یار معتقد است که شما قطعا می‌ توانید برای امرار معاش معامله کنید چون افرادی هستند که در حال حاضر از طریق معامله گری امرار معاش می‌ کنند. با این حال، معامله گری برای گذران زندگی آسان نیست چون واقعا نیاز دارید که مجذوب بازار شوید و زمان و تلاش زیادی را برای درک ابزار خاصی که آن‌ را معامله می‌کنند صرف کنید.

از سوی دیگر، اگر هیچ گونه تلاشی انجام ندهید، احتمال کسب پول از معامله گری کاهش خواهد یافت.

راز کسب پول از معامله گری و ساخت ثروت از طریق آن ترکیب سازی است.

بیایید مستقیم به اصل مطلب بپردازیم و ببینیم که چگونه ترکیب سازی می‌تواند به شما کمک کند که پول درآورید.

چگونه از طریق ترکیب سازی پول درآوریم؟

مهم‌ترین متحدی که شما به عنوان یک معامله گر دارید، ترکیب سازی است. ممکن است شنیده باشید که آلبرت انیشتین علاقه به ترکیب سازی را به عنوان «قوی‌ترین نیرو در جهان» بیان می کند.

اما ترکیب سازی در واقع به چه معنا است و چگونه می‌تواند به شما در انجام معاملات سودآور کمک کند؟

اساسا، ترکیب سازی به معنی سرمایه گذاری سود قبلی است و با استفاده از آن سود ها برای کسب سود بیشتر. ترکیب سازی یک استراتژی تجاری بلند مدت است که می‌ تواند به شما کمک کند تا همانطور که زمان می گذرد، سود بیشتری کسب کنید.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم:

ما می‌خواهیم با یک حساب معاملاتی ۱۰،۰۰۰ دلار شروع کنیم، و به طور متوسط استراتژی معاملاتی ما ۱۰ % بازده در ماه تولید می‌کند. به این معنی است که در ۲۴ ماه یا دو سال با سرمایه گذاری مجدد سود قبلی از طریق قدرت ترکیب سازی شما با سود فوق‌ العاده ی ۹۸،۴۹۷٫۳۳ دلار به کار خود پایان خواهید داد.

هر استراتژی سرمایه‌ گذاری دیگری را به من نشان دهید که بتواند این کار را انجام دهد.

ترکیب سازی در سرمایه گذاری

اگر می‌خواهید نمای دقیقی از قدرت ترکیب سازی و بررسی این که چگونه از طریق سرمایه گذاری مجدد سود قبلی درآمد کسب کنید، لطفا نگاهی به ارقام زیر داشته باشید که لیستی از سودهای بالقوه را که می‌توانید در هر ماه به دست آورید را به شما نشان می‌دهد:

ارقام ترکیب سازی

به راحتی می‌توانیم ببینیم که حساب ما چگونه به طور پیوسته رشد می کند

به دلیل نحوه کارکرد ترکیب سازی، ماه‌ ها یا سال‌ ها بعدی است که حساب تجاری تان را به شکل بزرگی می‌ سازد. بنابراین، تمرکز بر روی دراز مدت حیاتی است. اگر تمام سود خود را سرمایه‌گذاری کنید و در پورتفولیوی خود مشارکت منظم داشته باشید، ترکیب سازی نتایج بسیار جالب تری ایجاد خواهد کرد.

شما نیاز ندارید یک انیشتین باشید تا بتوانید از ترکیب سازی تقدیر کنید.

نتیجه گیری

چگونگی کسب پول تلاشی آسان نیست، با این حال، اگر شما خود را با استراتژی معاملاتی و ذهنیت مناسب تجهیز کنید، به چیزهای بزرگی دست خواهید یافت . اگر می‌خواهید یاد بگیرید چگونه سریع پول درآورید، باید یک استراتژی معاملاتی کوتاه‌ مدت اتخاذ کنید که فرصت‌های بیشتری برای کسب درآمد به شما می‌ دهد.

دو کلید مهم برای کسب پول از طریق معامله گری، اهرم و ترکیب سازی است که به شما در کسب پول در معاملات فارکس کمک می‌ کند.

در پایان، هرچه مهارت‌ های معامله گری بیشتری کسب کنید و کتابهای بیشتری در زمینه بازارهای مالی و کسب موفقیت در آنها مطالعه کنید و انضباط بیشتری داشته باشید، پول بیشتری به دست خواهید آورد. به یاد داشته باشید، معامله گری یک اندازه نیست که متناسب با تمام سناریو باشد، اما کار سخت و فداکاری نهایتا به بار خواهد نشست. اگر می‌ خواهید در مورد نحوه کسب پول یاد بگیرید و از برخی اسرار در پشت‌ پرده معامله گری آگاه شوید، این مقاله ما را که بزودی ترجمه و منتشر خواهد شد از دست ندهید: چگونه از معامله گری سود کسب کنیم!

برای زمانی که گذاشتید از شما سپاسگزاریم

اگر از این مقاله لذت بردید لطفا به آن ۵ ستاره بدهید…

 

 

 

مطالعه بیشتر