فیلیپ تودلا – سرمایه‌گذار، معامله‌گر، نویسنده

درباره نویسنده

فیلیپ تودلا

فیلیپ تودلا، یک محقق و متخصص در زمینه‌ی تحلیل تکنیکال ، و همچنین رئیس مرکز تحقیقات مالی در پاریس می‌باشد.

فلیپ خودش را یک شهروند جهانی می‌داند و علاقه مند است که به مردم ، خانواده ها و کشورها نشان دهد که چگونه می‌توانند موفق شوند و کنترل سرنوشت خودشان را به دست بگیرند.

وی که توسط بسیاری از افراد، یکی از نوآورترین تحلیلگران تکنیکال شناخته شده است، روشهای سرمایه‌گذاری و معاملاتی منحصربفردی را اختراع و کشف کرده است و دانش او مورد توجه نهادهای مالی بزرگ سراسرِ دنیا می‌باشد.

او پدید آورنده‌ی مدل Triads (به معنای سه تایی، یا سه گانه) است، که یک مدل بازار است که کاربر را قادر می‌سازد تا رفتار بازار را بدون دردسرهای مربوط به شاخص های مبتنی بر توزیع عادی، تحلیل کند، در نتیجه از سیگنال های اشتباه آنها، اجتناب نماید.

او نویسنده‌ی کتاب “مجموعه قوانین اسرارآمیز کندل استیک های ژاپنی” می‌باشد؛ در این کتاب، کشف او در مورد روش اصلی برای معامله‌ی کندل استیک های ژاپنی و همچنین استفاده از آنها به همراه پنج روش ساکاتای سوکویو هونما، توضیح داده میشود.

برای اطلاعات بیشتر و خرید این کتاب بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

فیلیپ تودلا در بین تجربه ی خود به عنوان یک سرمایه‌گذار و کارش به عنوان یک نویسنده، محقق و  سخنران آموخته است اصولی که باعث ثروتمند شدن کشورها می‌شوند، برای افراد هم به کار برده می‌شوند.

 جدیدترین کتاب وی با عنوانِ “سیاره ی موفق تر، فرمول جدید برای یک اقتصاد موفق جهانی”، عمیقا از علوم فلسفه، تاریخ، ریاضیات، اقتصاد و امور مالی بهره می‌برد تا به درک درست‌تری از ایجاد ثروت در بسیاری از کشورهایی که تودلا از آنها بازدید کرده‌ است، دست پیدا کند.

 هدف او این است که با تقویت اقتصاد جهانی، برای موفقیت دوجانبه و پایدار، موثرترین راه دست یافتن به ثروت کامل را به هر کشور، شخص، یا کارآفرین معرفی کند.

فیلیپ وقتی که کار نمی کند ، وقت خود را با خانواده‌ی خود سپری می‌کند، کتاب می‌خواند، بازی می‌کند، درباره‌ی شطرنج تحقیق می‌کند و در طبیعت پیاده روی می‌کند.

مطالعه بیشتر