یوان بایاجی – YVAN BYEAJEE

Yvan-Byeajee

Yvan Bayeajee کیست؟

یوان بایاجی یک معامله گر تمام وقت در بازارهای مالی است.

از سال ۲۰۰۶ با یک حساب شخصی شروع به تجارت فارکس کرد. در ابتدا به صورت پاره وقت و سرگرمی به این کار مشغول شده بود، اما کم کم از اواسط سال ۲۰۰۹ به صورت جدی و تمام وقت این حرفه را شغل خود و تنها منبع کسب درآمد انتخاب کرد.

وی به مدت ۵ سال با اشتباهات فراوان و شکستهای متعددی مواجه گردید و به گفته خودش همین شکستها و اشتباهات بود که باعث شد من به موفقیت مالی در بازار برسم.

ادامه را از زبان خود او بخوانید:

نام من یوان بایاجی است، من مدتهاست که معامله می کنم و سازنده وب سایت Trading Composure هستم که یک وبلاگ است که در آن درس های زیادی را که در مورد معاملات به دست آورده ام، با تاکید بر روانشناسی تجربی در شاخه روانشناسی معاملات یا روانشناسی سرمایه گذاری، به اشتراک می گذارم.

من در سال ۲۰۰۶ سفر معاملات خود را آغاز کردم. طی دوره ۵ ساله یا بیشتر، دچار افت قابل ملاحظه ای شدم، چه مالی و چه عاطفی.

شکست‌های مکرر من در بازارها باعث شد که من نقش خود را در نوع نتایجی که ماه به ماه و سال به سال مهندسی کرده بودم، مورد سوال قرار دهم.

از طریق این عملِ صِرف، تفکر و تجزیه و تحلیل یک پارادایم جدید پدید آمد.

من یک معامله گر فعال هستم؛ این روزها، در بین معاملات، علاقه مند به یادگیری (و به اشتراک گذاری) درس های فراوانی هستم که در مورد معاملات و زندگی آموخته ام و دوست دارم آنها را بازتاب دهم. من بیشتر از طریق کتاب ها، توییتر و پست های وبلاگ هفتگی خودم این کار را انجام می دهم.

به بسیاری از معامله گران کمک کرده ام که معاملاتشان را تغییر دهند. همراه با سختکوشی خود، من هم به شما کمک خواهم کرد!

مربوط به کتاب از فرش تا عرش

کتاب های یوان بایاجی

اصل روانشناسی معامله گری

ترجمه فارکس یار

از عرش تا فرش

ترجمه فارکس یار

در آینده ...

مطالعه بیشتر