نایل فولر – معامله گری حرفه ای، نویسنده و مربی

درباره نویسنده

نایل فولر، یک معامله گر بسیار خوشنام، با بیش از ۱۶ سال تجربه در بازارهای مالی تجاری است.

امروزه او توسط بسیاری به عنوان ” قدرت ” در معامله رفتار قیمت (پرایس اکشن) شناخته می‌ شود.

بعد از شروع کردن وبلاگ در سال ۲۰۰۸، خوانندگان او به بیش از ۲۵۰ هزار معامله گر رشد کرده‌ اند و او را به یکی از پرمخاطب ترین مربیان تجاری جهان تبدیل کرده‌ اند.

در سال ۲۰۱۶، نایل برنده مسابقه معامله گری میلیون ‌دلاری شد و ۳۶۹ درصد بازدهی در ۳ ماه را کسب کرد.

موفقیت نایل به عنوان یک معامله گر و مربی می‌ تواند به منحصر به فرد بودن او به عنوان فلسفه معامله ساده نسبت داده شود.

بیشتر در مورد نایل فولر

تعهد اصلی نایل؛ شور و اشتیاق و تمرکز بیش از دو دهه گذشته، به مطالعه و تسلط بر هنر معاملات بر پایه رفتار قیمت پرداخته ‌شده است.

او دانش گسترده، توانایی‌ های اثبات ‌شده و یک ثروت تجربه در بسیاری از بازارهای مالی دارد.

فعالیت‌ های فعلی نایل شامل فارکس، فیوچرز، سهام و CFD و نیز ارائه خدمات مربیگری برای معامله گران مشتاق از طریق وب سایتش است. او همچنین یک کارآفرین پرانرژی، یک سرمایه‌ گذار آگاه و نیکوکار است.

در سال ۲۰۰۸، نایل تصمیم گرفت شور و شوق خود را برای معامله و کمک به دیگران در یک جامعه آموزش معامله گری جامع و فراگیر قرار دهد.

نایل در حالی که از سبک زندگی یک معامله گر، سرمایه‌ گذار و کارآفرین لذت می‌ برد، اطمینان حاصل می‌ کند که شخصا ً برای رسیدگی به دانشجویانش به صورت روزانه در دسترس باشد.

زمانی که به معامله و زندگی مربوط می‌ شود، او یک فرد بسیار پرشور است و این شور و اشتیاق خود را برای به اشتراک گذاشتن دانش با دیگران ادامه می‌ دهد. یک کارآفرین موفق در چنین سن جوانی، نایل را قادر ساخته‌ است تا در سراسر دنیا سفر کند و از برخی از بهترین معامله گران دنیا یاد بگیرد و از دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد آنچه که در بازارها و در زندگی موفق خواهد شد، تاثیر پذیرد.

مطالعه بیشتر