مجوز

بازدید: 3475 بازدید

مجوز، اتصال ترمینال به سرور از طریق ورود به سیستم و رمز عبور است.

مجوز امکان مدیریت یک حساب معاملاتی را فراهم می کند. دو دسترسی به حساب در ترمینال امکان پذیر است: یک رمز عبور معمولی و یک رمز عبور سرمایه گذار. فرد با داشتن یک رمز عبور استاندارد، به تمام حقوق کار با ترمینال دست پیدا می کند. مجوز سرمایه گذار به شما این امکان را می دهد که وضعیت حساب را ببینید، قیمت ها را آنالیز کنید و با مشاوران متخصص (Expert Advisors) خود کار کنید، اما معامله نکنید. معاملات خودکار توسط Expert Advisors به هیچ وجه مجاز نیست. اجازه ورود سرمایه گذار، ابزاری مناسب برای نشان دادن معاملات در حساب است.

برای کسب اجازه ورود، اجرای دستور “Login” از منوی زمینه حساب (منوی زمینه با کلیک راست در شماره حساب فراخوانده می شود) در پنجره “Navigator” یا منوی “File” ضروری است. سپس شماره حساب، یکی از رمز عبورهای آن (استاندارد یا سرمایه گذار)، باید در پنجره ظاهر شده وارد شده و یک سرور انتخاب شود. پس از مشخص شدن تمام داده ها، باید دکمه ” Login” را فشار دهید.

مجوز
مجوز

توجه: اگر گزینه “حفظ تنظیمات و داده های شخصی در استارت آپ” فعال شده باشد، در شروع بعدی ترمینال، آخرین حساب استفاده شده به طور خودکار مجاز به ورود خواهد بود. گزینه ” حفظ تنظیمات و داده های شخصی در استارت آپ” در تنظیمات ترمینال نیز همان کار را می کند. اگر این گزینه را غیرفعال کنید، اطلاعات مربوط به حساب قبلی و رمز عبورهای ذخیره شده با شروع مجدد ترمینال حذف خواهند شد.

 

مبحث قبلی: باز کردن حساب ها مبحث بعدی: کسب اجازه با استفاده از رمز عبور یک بار مصرف – OTP

مطالعه بیشتر