عملیات بهینه سازی کتابهای فارکس یار

عملیات بهینه سازی

نزدیک به یک سال و نیم از انتشار اولین محصول فارکس یار می گذرد. “کتاب چگونه تریدینگ پلن حرفه ای طراحی کنیم؟

در طی این مدت با انتشار هر کتاب سعی کردیم به سمت کیفیتهای بیشتر پیش برویم. کیفیت را در ترجمه و ویرایش و صفحه آرایی و … بالاتر ببریم. همین امر باعث شد تا هر محصولی که منتشر می شد ظاهر و کیفیت بهتر و مناسبتری داشته باشد. اما همچنان خودمان از محصولات خود رضایت آنچنانی نداریم و تمایل داریم تا محصول را با بالاترین استانداردهای روز ارائه کنیم.

لذا با توجه به نو شدن سال، ما هم تصمیم گرفتیم تا دستی بر سر و صورت محصولات گذشته و حال کشیده و چهره آنها را نو کنیم. لذا عملیات بهینه سازی کتابهای فارکس یار را آغاز نمودیم.

هرچند که این اقدام فرایندی زمانبر و هزینه بر است اما با توجه به حضور صمیمانه شما کاربران گرامی و علاقه مندان به کتابهای تخصصی بازار فارکس در کنار مجموعه خودتون، این شوق در ما بوجود آمده است تا بتوانیم در نهایت، محصولی را در اختیار شما قرار دهیم که از هر نظر بدون نقص باشد.

چه اقداماتی صورت خواهد گرفت؟

ترجمه مجدد

برخی از کتابها وجود دارند که نویسنده آن با لهجه های محلی اقدام به نوشتن کرده اند. ترجمه این متون نیازمند آن است تا مترجم تسلط کاملی بر لهجه و اصطلاحات قومی نویسنده داشته باشد. با توجه به زمانبر بودن اینگونه ترجمه ها و البته محدود بودن زمان در اختیار تیم ترجمه فارکس یار، متاسفانه ترجمه این کتابها با کیفیت پایینتری صورت گرفت.
لذا در این طرح اینگونه کتابها دوباره ترجمه خواهند شد.

ویرایش مجدد

باوجود اینکه کتابها در فارکس یار پس از ترجمه ویراستاری می گردند، اما ممکن است ویرایش ها بنا به دلایل مختلف دچار مشکلاتی باشند، مانند غلطهای املایی که از چشم ویراستار افتاده اند و یا مطالبی در مرحله تایپ مجدد از قلم افتاده باشد و …
این مسائل همگی پس از انتشار محصول خود را نمایان میکند که وظیفه فارکس یار پس از دریافت بازخورد از خریداران محترم کتابها، برطرف کردن تمامی آن ایرادهاست. هرچند که تاکنون نیز چنین بوده اما با توجه به مشغله کاری برخی از کتب فرصت ویراستاری مجدد را بدست نیاورده اند.

در این طرح تمامی این موارد برطرف خواهد شد و کتابها ویرایش مجدد شده و در سایت قرار خواهند گرفت.

صفحه آرایی و طرح جلد مجدد

هر روز که به تجربه تیم فارکس یار اضافه می گردد، ایده آل ها و سلیقه ها نیز در این تیم به سمت کیفیت بیشتر و پویایی بیشتر میل پیدا می کند. لذا خیلی دوست داریم فرصتی را برای خود بوجود آوریم تا محصولات گذشته و قدیمی مان را دستی به سر و صورتش کشیده و با سلیقه های بروز شده مان همسان نماییم.

لذا در این طرح ضمن اینکه به اسکلت کار یعنی ترجمه و ویرایش می پردازیم، طرح جلد و صفحه آرایی محصولات را نیز بروز رسانی خواهیم کرد.

بهینه سازی تصاویر کتابها

برخی از کتابها تصاویر گرافیکی ضعیفی دارند، نوشته ها در تصاویر با مشکل مواجه است و ایراداتی در تصاویر آنها وجود دارد. در این طرح نیز تمامی این تصاویر بهینه سازی می گردند.

بهینه سازی فونتها

کتابهای اولیه فارکس یار با فونتهایی بکار رفته بودند که متاسفانه برای چاپ و مشاهده به صورت پی دی اف با مشکلاتی همراه بود. برخی از کاربران با این موضوع مشکل داشتند. متاسفانه مشکل زمان به ما این اجازه را نداده بود تا فونت محصولات را تغییر دهیم.

اما اینبار با توجه به بهینه سازی کامل کتابها می توان این اقدام را نیز انجام داد.

بهینه سازی لینکها

یکی از ویژگی های کتابهای الکترونیک و PDF این است که می توان در داخل متون آنها لینکی به صفحه ای از اینترنت قرار داد.

با توجه به اینکه مدت زیادی از انتشار کتابهای اولیه ما گذشته است این احتمال وجود دارد که برخی از لینکها خراب شده و صفحات مربوطه با مشکل لود مواجه شده باشند. در این طرح لینکها نیز بررسی و در صورت لزوم اصلاح می گردند.

تمامی این خدمات رایگان خواهند بود

ما اعتقاد داریم محصولی که در اختیار مشتری است باید ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت کرده است را داشته باشد. لذا همیشه این دِین را به گردن خود حس می کردیم.

در این طرح هر محصولی که بهینه سازی شود در فولدر خود ذخیره شده و تمامی کاربرانی که قبلا آن را تهیه کرده بودند می توانند مجدد آن را در کنترل پنل خود یافته و دانلود نمایند. و از این بابت هیچ هزینه ای پرداخت نکنند.

کافیست از طریق ورود به سایت با نام کاربری و رمزعبور خود وارد پنل کاربری شده و در قسمت دانلودها محصول مورد نظر خود را که قبلا خریداری و دانلود کرده بودید مجدد دانلود نمایید. اینبار نسخه بهینه شده را دریافت خواهید کرد.

گزارش میزان بهینه سازی

۰ % +

درصد تکمیل بهینه سازی

کتابهای بهینه سازی شده

چگونه تریدینگ پلن حرفه ای طراحی کنیم
۰ %

معامله بر اساس مومنتوم
۰ %

اسرار معامله گران موفق
۰ %

۰ %

دوره معامله گری پرایس اکشن
۰ %