اندرو عزیز – معامله گر، نویسنده

درباره نویسنده

اندرو عزیز

  • مهندس آکادمیک
  • معامله گر حرفه ای
  • معلم با عشق

"اجازه دهید که شور و اشتیاق شما به هدف شما تبدیل شود و در آینده به حرفه شما تبدیل شود."

کمتر از یک سال قبل از میزبانی بازی های المپیک و پارالمپیک زمستانی سال ۲۰۱۰، اندرو عزیز به ونکوور کانادا نقل مکان کرد، آستین همت خود را بالا زد، سخت کار کرد، دکترای مهندسی شیمی خود را از دانشگاه بریتانیا کلمبیا گرفت و به عنوان یک دانشمند محقق مشغول به کار شد. هرچه وضعیت اقتصادی ضعیف تر و متزلزل تر می شد، اندرو نیز مانند خیلی های دیگر این سخنان وحشتناک را می شنید، “دیگر به شما نیازی نیست”. حالا چی؟

اندرو با همان انگیزه و اراده ای که منجر به موفقیت وی در دانشگاه و صنعت شده بود، شروع به مطالعه بازار سهام کرد. چطور ممکن است که کسی در خانه خود و در مقابل کامپیوتر خود بنشیند و وال استریت را در بازی خودش شکست دهد؟

اندرو بازارها را می شناسد، مسلط است، و استعداد خاصی در ساده و قابل فهم کردن چیزهای پیچیده و سخت با روش های قانونمند و دارای چهارچوب دارد. کتاب روش معامله روزانه برای زندگی، با زبان ساده و قابل درکی تنظیم شده که شما می توانید همه چیزهایی را که برای اقدام به معامله روزانه در بازار سهام نیاز دارید را به راحتی در آن پیدا کنید. این کتاب قطعاً یک راهنمای دشوار، فنی، غیر قابل فهم، پیچیده و سخت برای بازار سهام نیست. این کتاب کوتاه و مختصر است. کاربردی است. این کتاب توسط یک مدرس خوش ذوق با اشتیاق به کمک به دیگران برای به دست گرفتن کنترل زندگی‌شان نوشته شده است.

در این کتاب، اندرو به شما می گوید که چگونه شما هم میتوانید کنترل زندگی خود را در دست بگیرید و در معامله روزانه در بازار سهام موفق باشید. شما به ابزارهای مناسب نیاز دارید و باید انگیزه داشته باشید، سخت کار کنید و پشتکار داشته باشید، اگر این کارها را انجام دهید، شما هم می توانید یک معامله گر روزانه موفق باشید.

برای اطلاعات بیشتر و تهیه این کتاب، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

روش معامله روزانه برای زندگی

مطالعه بیشتر