“طرح هفته انتشار” راه اندازی شد

سلام و احترام خدمت کاربران محترم وب سایت فارکس یار

اگر از کاربران دائمی فارکس یار بوده باشید حتما عنایت دارید که در سال ۱۳۹۷ به جهت افزایش ناگهانی و غیرقابل قبول نرخ ترجمه مطالب و چاپ، قیمت های تمام شده کتابها به شدت افزایش پیدا کرد. تا جایی که یک کتابی را که قبلا با قیمت ۱۱ هزار تومان خریداری می کردیم اکنون باید حداقل ۳۰ هزار تومان بابت آن پرداخت کرد.

این افزایش سرسام آور هزینه های تولید نیز بر محصولات فارکس یار تاثیر گذاشت، اما از آنجا که سیاست فارکس یار همیشه این بوده تا محصول با کیفیت و با نازلترین قیمت را به دست کاربران محترم برساند، لذا پس از بررسی همه جوانب طرحی راه اندازی شد مبنی بر پیش خرید کتاب.

در طرح پیش خرید کتاب قبل از اینکه کتاب به مرحله انتشار در وب سایت فارکس یار برسد، به صورت پیش فروش در سایت قرار داده می شد و به علت اینکه پیش فروش بود و کاربر محصولی را دریافت نمی کرد ما به پاس اعتماد کاربران محترم به این طرح کتاب را با ۳۳ درصد تخفیف عرضه می کردیم به مدت محدود. با این کار هم کتاب با تخفیف خوب به دست کاربران می رسید و هم فشار هزینه های کمتری به فارکس یار وارد می شد.

خب الحمدالله از این طرح استقبال خوبی شد. اما معایبی داشت و بعضا این امکان فراهم نمی شد تا کتاب به موقع به دست کاربران محترم برسه و همین عیب بزرگ مجموعه فارکس یار را از ادامه دادن این طرح با این شکل باز داشت.

اما با توجه به رسالت خویش این نوید را به کاربران محترم می دهیم که طرح تخفیف ۳۳ درصدی همچنان به قوت خویش باقیست اما اینبار با عنوان طرح هفته انتشار.

 

طرح هفته انتشار

طرح هفته انتشار

طرح هفته انتشار چیست؟

در طرح هفته انتشار که فقط زمانی فعال است که کتابی تازه منتشر می گردد، کاربران محترم می توانند کتاب تازه منتشر شده را با تخفیف ۳۳ درصدی پایه به مدت یک هفته خریداری کنند. ضمن اینکه عزیزانی که در سایت ثبت نام می کنند و به جمع اعضای VIP فارکس یار می پیوندند علاوه بر دریافت ۳۳ درصد تخفیف می توانند ۱۰ درصد تخفیف عضویت در سایت را هم به آن اضافه و کتاب تازه منتشر شده را با ۴۳ درصد تخفیف خریداری نمایند.

فرق طرح هفته انتشار با طرح پیش خرید این است که در طرح هفته انتشار شما می توانید کتاب را هم دانلود نمایید اما در طرح پیش خرید تنها حواله خرید کتاب را دریافت می کردید.

امیدواریم این طرح نیز مورد رضایت علاقه مندان کتاب و سایر کاربران محترم سایت فارکس یار قرار بگیره.

خوشحال می شویم پیشنهاد و نظرتون رو درباره این طرح برای ما در پایین به صورت ستاره و یا ارائه متن ارسال نمایید.

مطالعه بیشتر