پنج فعالیت غیر معاملاتی که می تواند عملکرد معاملاتی شما را بهبود بخشد

فقط به این دلیل که شما به بهبود مهارت‌ های معاملاتی  فارکس اهمیت می دهید، به این معنا نیست که باید هر روز، در مقابل چارت خود باشید. باید فعالیت غیر معاملاتی نیز داشته باشید.

در حقیقت، گاهی اوقات، مانند زمانی که در یک سری معاملات بازنده هستید و یا زمانی که به سادگی هیچ تنظیمات معاملاتی خوبی برای استفاده از آن وجود ندارد، مجبور هستید از فعالیت‌ های معاملاتی دوری کنید.

و البته به این معنا نیست که شما نمی‌ توانید روی مهارت‌ های خود کار کنید. شما می‌ توانید عملکرد معاملاتی خود را با انجام فعالیت‌ هایی که بهترین ابزار معاملاتی شما را ارتقا می‌ دهند، بهبود بخشید: ذهن و بدن شما.

بیایید نگاهی به پنج فعالیت غیر معاملاتی بیندازیم و ببینیم آن‌ ها چطور می‌ توانند به شما در انجام بهترین بازی معاملاتی خود کمک کنند.

 

یوگا

یوگا در فارکس

در مرکز آن، یوگا به دنبال نوعی تعادل بین ذهن، بدن و روح از طریق توسعه ی قدرت و انعطاف‌ پذیری است. همانطور که در تمرین یوگای معمول خود پیشرفت می‌ کنید، خواهید دید که راحت‌ تر است ذهن خود را از صداهای بیرونی پاک سازید و بر روی پاسخ‌ های بدن خود تمرکز کنید.

این ها مهارت‌ های غیر معاملاتی می باشند که مورد نیاز شما برای فیلتر کردن نویزهای بازارها، ایجاد یک دفتر معاملاتی معنادار و انعطاف پذیری در محیط‌ های معاملاتی مختلف، هستند.

 

ورزش

ورزش در فارکس

علاوه بر داشتن گردش خون خوب برای کمک به شما در تفکر و واکنش سریع، فعالیت‌ های ورزشی همچنین رقابت، نظم، آمادگی مناسب و صبر را تشویق می‌ کنند.

و اگر به طور مداوم مثل کوبی بریانت، نواک جوکوویچ، لیونل مسی و پیتون رفتار کنید، همه چیز در یکدیگر ادغام خواهد شد، ورزش اجتناب‌ ناپذیری از ضررهای مداوم را به شما یاد می دهد.

 

مطالعه در فارکس

مطالعه در فارکس

چه شما آخرین اثر جیمز پترسون را می‌ خوانید یا یکی از کتاب‌ های معاملاتی مورد علاقه Pipcrawler را می‌ خوانید، همیشه یک ایده خوب برای کشف اینکه چطور دیگران فکر می‌ کنند و چگونه خود را بیان می‌ کنند، وجود دارد. در حقیقت، من از فردی شنیده‌ ام که یک استراتژی معاملاتی سودآور را بعد از مشاهده ی الگوهای مهاجرت فیل‌ های آفریقایی ساخته است.

البته، شما مجبور نیستید چیزی را مانند الگوهای مهاجرت یا زیست‌ شناسی مولکولی بخوانید تا از مطالعه، سود ببرید. هر چیزی که ذهن شما را تحریک و هدایت کند به شما کمک خواهد کرد!

 

مسافرت

مسافرت برای فارکس

هر از گاهی، خوب است که بیرون از فضای معاملاتی خود قدم بردارید و در کل، معامله گری را فراموش کنید. از شرّ تمام سر و صدا و تعصبات خانوادگی تان خلاص شوید و روی خوش گذرانی تمرکز کنید.

مکان‌ های دیگر را کاوش کنید، فرهنگ آنها را دریابید، و افق‌ های خود را گسترش دهید. زمانی که بر می‌ گردید، بینش جدید شما می‌ تواند به شما کمک کند تا الگوها، همبستگی‌ ها، و استراتژی‌ هایی را که قبلا ندیده بودید، شناسایی کنید.

 

 

صحبت کردن با دیگر معامله گران

مکالمه با معامله گران

هیچ معامله گری، یک جزیره نیست. چرا سعی کنید تا زمانی که بسیاری از معامله گران علاقمند و قادر به،  اشتراک گذاری تجربیاتشان با شما هستند، از جنگل فارکس به تنهایی گذر کنید؟

اما اگر شما مثل Cyclopip هستید و نمی‌ توانید حتی برای لحظه‌ ای از غار خارج شوید، پس همیشه می‌توانید با همکاران خود در فروم های فارکسی تماس بگیرید. می‌توانید با گفتن سلام یا شروع یک بحث، آغاز کنید و ببینید که آیا می‌ توانید افراد هم فکر با خود را در جامعه پیدا کنید، یا خیر.

 

 

 

 

از اینکه این مقاله را خواندید از شما سپاسگزاریم

لطفا اگر این مقاله برای شما مفید بود به آن ۵ ستاره بدهید

همچنین نظرات ارزشمند شما از طریق فرم ذیل قابل دریافت و انتشار است.

 

 

مطالعه بیشتر