تستر استراتژی

بازدید: 4220 بازدید

یکی از مهم‌ ترین و مورد انتظارترین آپدیت در نسخه پنجم پایانه تست استراتژی چند ارزی است. اکنون، معامله گران امکانات نامحدودی برای آزمودن و بهینه‌ سازی اکسپرت های تخصصی که چندین ارز را معامله می کنند، دارند.

گزارش تست پیشرفته

گزارش در خصوص این آزمایش به میزان قابل‌ توجهی گسترش‌ یافته است. این شامل آمار اضافی است که به ارزیابی بهتر یک استراتژی معاملاتی کمک می‌ کند. اکنون معامله گران می‌ توانند عامل بازیابی، نسبت شارپ، موقعیت نگهداری پوزیشن و بسیاری از ویژگی‌ های دیگر را تحلیل کنند. بیش از ۴۰ ویژگی در گزارش تست کننده موجود است.

جز گرافیکی گزارش تست نیز به طور قابل‌ توجهی گسترش‌ یافته است. تست کننده، علاوه بر گراف‌ های سرمایه و دارایی، توزیع زمان ورود و سود / زیان (ساعتی، هفتگی و ماهانه) را ارزیابی می‌ کند:

 

علاوه بر این، نمودار توزیع سود و MAE / MFE و همچنین توزیع سود و موقعیت نگهداری پوزیشن را تولید می‌ کند.

شبکه ابری MQL5

شبکه ابری MQL۵ اجازه می‌ دهد تا تبادل منابع محاسباتی بین افرادی که به آن‌ ها نیاز دارند را سازماندهی کند و آن‌ هایی که می‌ توانند زمان CPU غیرفعال را برای کامپیوترهای خود فراهم کنند. با شبکه ابری MQL۵، یک معامله گر می‌ تواند از قدرت محاسبه هزاران کارگزار در سراسر جهان استفاده کند. بهینه‌ سازی، که چند سال طول می‌ کشد اگر تنها از یک کامپیوتر استفاده شود، اکنون می‌ تواند در عرض چند ساعت اجرا شود.

 

برای استفاده از این شبکه، فقط تستر استراتژی را باز کرده و استفاده از عامل‌ های ابر را ممکن سازید.

علاوه بر استفاده از شبکه ابری MQL5، شما می‌ توانید قدرت محاسبه CPU خود را در شبکه فراهم کنید و پول بدست آورید. برای انجام این کار، شما حتی لازم نیست ترمینال MetaTrader5 مشتری را نصب کنید. برنامه نصب کننده خاص را دانلود کنید که به شما این امکان را می‌ دهد که به سرعت موتور MetaTester ، برنامه‌ ای برای مدیریت عوامل از راه دور روی کامپیوتر، را نصب کنید

بعد از یک چیدمان ساده، شما به شبکه ابری MQL5 می پیوندید و شروع به کسب درآمد کنید. آمار استفاده از شبکه و درآمد شما برای قدرت CPU تامین می‌ شود که به راحتی در مجموعه تنظیمات شما با تنها یک کلیک جمع‌ آوری می‌ شود.

اطلاعات درباره کارگزاران بلافاصله پس از انجام اولین کار آن‌ ها در پروفایل شما ظاهر خواهد شد.

تجسم ۲ بعدی و ۳ بعدی نتایج بهینه‌ سازی

گفته می‌ شود که یک تصویر ارزش هزاران کلمه دارد. در تست کننده استراتژی شما می‌ توانید نتایج بهینه‌ سازی را در حالت دیداری تجزیه و تحلیل کنید. در اینجا تصویرسازی دو بعدی بهینه‌ سازی وجود دارد. هرچه رنگ سبز تیره‌ تر باشد، ارزش معیار بهینه‌ سازی بیشتر است:

 


مبحث قبلی:ابزارهای متاتریدر مبحث بعدی: شروع کنید

 

مطالعه بیشتر