۲۵ قانون انضباطی در معاملات فارکس

قوانین انضباطی فارکس عنوان کتاب کوچکی است که برگرفته از تجربیات نویسنده آن آقای “دوگلاس ای.زالسکی” معامله گر موفق تالار معاملات شیکاگو است.

“ای.زالسکی” میگه: موفقیتی که یک معامله گر در بازار بدست می آورد مستقیما به نظم او در معاملاتش وابسته است.

۹۰ درصد این بازی داشتن انضباط است. فرمول خیلی ساده است: معاملات با انضباط و موفقیت شما. معاملات بدون انضباط مساوی است با شکست شما.

نویسنده این کتاب “دوگلاس ای.زالسکی” عنوان می کند که:

“به مدت ۲۰ سال یک معامله گر در تالار معاملات شیکاگو بوده ام. در طی دوران موفقیتم در این حرفه بعنوان یک اسکالپر در سه نوع بازار مختلف فعالیت داشته ام. معامله در زمینه اوراق قرضه در تالار معاملات شیکاگو، در مبادلات بازرگانی شیکاگو و معاملات آتی بر روی طلا در بازار بورس لندن.

اگر چه لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه دنور دارم اما هرگز خودم را یک دانشجوی با استعداد ندانستم. تعلیم یافته تحلیل های تکنیکال بازار نیستم. قادر به بررسی فیبوناتچی یا مووینگ اوریج بر روی چارت نیستم. تنها قادر به معامله با مقادیری از داده ها هستم.

تعلیم یافته تحلیل های فاندامنتال بازار هم نیستم. فقط و فقط من با نظم و انضباط معامله میکنم و به بازار احترام می گذارم. در زمانی که اشتباه می کنم به سرعت از بازار خارج می شوم و در زمانی که یک معامله درست انجام می دهم حریص نمی شوم. از بردهای کوچکم خرسندم و باختهای کوچک را قبول میکنم”

در این کتاب با ۲۵ قانونی که وی جهت نظم گرفتن یک معامله گر لازم الاجرا میداند آشنا می شوید.

[sdfile url=”https://old.old.forexyar.com/wp-content/uploads/2018/07/25-disciplinary-law-trading.pdf”]

 

مطالعه بیشتر