لاورنتیو دمیر – Laurentiu Damir

لاورنتیو_دمیر

درباره لاورنتیو دمیر – Laurentiu Damir

 

لاورنتیو دمیر یک معامله گر و نویسنده جوان در بازارهای مالی است.

او ۳۳ سال دارد و مدتهاست که معامله گری حرفه اصلی کسب درآمد برای وی می باشد. وی ۱۰ سال است که در این حرفه به کسب درآمد مشغول هست.

با گذشت زمان به طور عجیبی وابسته به کسب درآمد از این حرفه شده است، و به گفته وی بدون آن هرگز نمی تواند زندگی کند.

در سال ۲۰۱۲ تصمیم گرفت تا تجربیات و علایق خود را به کتاب تبدیل کند تا مورد استفاده دیگران هم قرار گرفته و کسانی که تمایل دارند معامله گری حرفه اصلی کسب درآمد برایشان باشد، از تجربیات وی استفاده نمایند.

وی با خوانندگان کتابهایش بسیار در تعامل است، در نتیجه بازخوردهای خوبی از آنها گرفته و این بازخوردها را در کتابهای آینده خود اعمال کرده است. بنابراین در این مدت زمان کوتاه به یکی از نویسنده های محبوب بین المللی تبدیل شده است. فروش بالای کتابهای وی در وب سایت آمازون گواه بر این ادعا است.

خوانندگان کتابهایش نتایج خارق العاده ای از استراتژی های ساده و در عین حال قدرتمند وی بدست آوردند و آنها تجربیات خودشون را به صورت کامنت در سایت آمازون قرار داده اند.

سبک معاملاتی وی بیشتر پرایس اکشن است.

شعار وی این است: 

من در طول سالها آموخته ام که صبر داشته باشم و منتظر موقعیت های مناسب سودآور در بازار باشم. زیرا اعتقاد دارم که بازار همیشه موقعیت های خوب خود را به معامله گران صبور عرضه خواهد کرد.

 

هم اکنون تمامی کتابهای معروف این نویسنده در سایت فارکس یار ترجمه و منتشر شده اند و می توانید آنها را خریداری و دانلود نموده و از استراتژی های ساده و در عین حال قدرتمند این نویسنده جوان و مشهور استفاده نمایید.

books-laurentiu_damir


مشاهده تمامی کتابهای ترجمه شده این نویسنده در سایت فارکس یار

 

 

مطالعه بیشتر